Nowe paski z kolekcji Hermes dla Apple Watch

22 Mar 2017

Hermes Apple Watch

Jednym z nielicznych, oficjalnych partnerów Apple dla smartwatcha Apple Watch jest francuska marka modowa Hermes. Firma produkuje swoje luksusowe paski do inteligentnego zegarka z Cupertino już od pierwszej jego generacji i praktycznie przy każdej okazji, gdy producent ubieralnego gadżetu odświeża kolekcję akcesoriów, pojawiają się również nowe odmiany stylowych pasków od Hermes. Specjalne edycje pojawiają się jedynie przy nowych generacjach urządzenia, natomiast przy odświeżaniu sklepiku raczej tylko w nowych barwach.

Hermes Sport Band OrangeNie inaczej było wczoraj. Apple Watch Hermes dorzucił ledwie kilka nowych wariantów kolorystycznych, ale być może pasujących do gustu wymagających klientów. W sumie cztery propozycje, po dwie w 38 i po dwie w 42 mm profilach. Wybrano do rozszerzenia oferty modele Double Tour, Double Buckle i Single Tour:

  • 38mm Double Tour w opcji skóry Bleu Zéphyr Epsom
  • 38mm Double Buckle Cuff w opcji skóry Fauve Barenia
  • 42mm Single Tour w opcji skóry Lime Epsom
  • 42mm Single Tour w opcji skóry Colvert Swift

Niebawem dołączy do nich także wersja Hermès Sport Band w rozpoznawalnym pomarańczu, czyli silikonowa opcja do stylowego fitnessu.

źródło: Apple

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *