ShiftCam Multi-Lens iPhone 11 Pro Case

12 Lis 2019

ShiftCam Multi-Lens iPhone 11 Pro Case

ShiftCam jest już trochę znane w segmencie mobilnej fotografii. To jedna z marek, która produkuje dodatkowe soczewki i obiektywy do smartfonowych aparatów. Kiedyś proste akcesoria, dziś bardziej skomplikowane nakładki do telefonów. Najnowszy ShiftCam Multi-Lens iPhone 11 Pro Case został przygotowany dla konkretnego modelu Apple. Po nazwie, wiadomo, którego.

ShiftCam Multi-Lens iPhone 11 Pro Case

ShiftCam dopasowywało już swoje mechanizmu do iPhone’ów. Były to zwykle moduły z obrotowymi elementami lub w systemie przesuwnym. Koncepcja jasna i czytelna. Mamy dysponować dodatkowymi możliwościami prosto z kieszeni. To gadżety dla miłośników pstrykania zdjęć przy pomocy kompaktowego urządzenia, które przecież już od dawna potrafi jakościowo całkiem sporo. Sporo, ale jeszcze nie wszystko. Multi-Lens ma dorzucić kilka tricków.

tekst alternatywny

iPhone 11 Pro i 11 Pro Max ma potrójną kamerkę (z której media się trochę naśmiewają). ShiftCam uzbroi ten zestaw w kilka całkiem wartościowych ulepszeń. W oczy rzuca się centralnie obsadzony pierścień. To filtr polaryzacyjny do dodatkowych efektów dla szerokokątnego aparatu najnowszego iPhone’a. Głównie usuwający odbicia ze szkła i powierzchni wody. Nakładka w szybki i prosty sposób nasuwa specjalne soczewki, by zmienić optykę w różnych wariacjach. Zaproponowano: makro 10x lub 20x, rybie oko 180 stopni i tele 4x, czyli zbliżenie. Wszystko z klapką, która zabezpieczy szkiełka.

Multi-Lens w crowdfundingu

Nieco mniej zaawansowany fotograficznie iPhone 11 też otrzyma swoją wersję przystawki. Ta oczywiście będzie miała trochę mniej możliwości (rybie oko, makro 10x i polar). Z przodu obudowy można też montować obiektywy Pro od ShiftCam dla frontowego selfie. Przez dodatkową optykę można też nagrywać video. Sama obudowa to jednocześnie ochrona smartfona przed zniszczeniami. ShiftCam przekonuje, że oferuje lepsze i tańsze rozwiązania niż bezpośredni rywale – Moment i OlloClip. W tej chwili ShiftCam Multi-Lens iPhone 11 Pro Cas zbiera środki w crowdfundingowej kampanii na Indiegogo, gdzie ceny są obecnie niższe. 64$, czyli o 28% mniej od finalnego 99$.

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *