LightMode Kits – będziesz widoczny!

31 Paź 2016

Ubieralne technologie, którym poświęcam wpisy na blogu to nie tylko elektronika. To również inne gadżety. Na Kickstarterze trafiłem na ciekawy projekt, którego celem personalizacja naszego kasku. Niebanalna, bo podkreślająca rysy bryły, a nawet pozwalająca na tworzenie nietypowych wzorów i motywów. LightMode Kits to zestaw do projektowania, dzięki któremu odróżnimy się na drodze, a poprawi się i nasza widoczność. Efekt z filmy Tron gwarantowany.

Light Mode Kits

Zestaw ma podświetlać kask, więc stara się przede wszystkim o efektowną prezentacje w nocnych warunkach. Jest bardzo łatwy w instalacji i ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Oczywiście najlepiej skorzystać z gotowych wzorców, ale jeśli mamy pomysł na swój wzorek to możemy go sobie samodzielnie przygotować. Trzeba tylko uwzględnić zasilanie w specjalnie doczepianym module i mieć w sobie trochę kreatywności.

Startup proponuje przeróżne kolory oraz intensywności światła (ale nie jest to chyba LED). Komplet jest oczywiście odporny na warunki atmosferyczne. Firma kombinuje już z rozwiązaniem od 2014 roku, a w crowdfundingu szuka wsparcia dla swojego najnowszego modelu. Jeśli uda się zebrać środki to LightMode Kits powinien pojawić się w okolicach maja 2017 roku.

źródło: Kickstarter

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *