Specjalny tracker od Michael Kors dla Watch Hunger Stop

1 Paź 2016

Michael Kors Watch Hunger Stop fitness tracker

Inicjatywa Watch Hunger Stop zapoczątkowana przez markę designera Michaela Korsa w 2013 roku ma już 4 lata. Jest to projekt partnerujący World Food Day, które odbywa się 16 października. Tegoroczna edycja znów będzie przez markę wspierana, ale tym razem Michael Kors zaprosił do współpracy aktorkę Kate Hudson i wspólnie z nią wyda w swojej kolekcji odmianę eleganckiej bransoletki fitness. Celem jest przekazanie części zysków ze sprzedaży biżuterii i zegarków na posiłki dla dzieci. Światowy Dzień Żywności to do tego idealna okazja.

Od niedawna producent oferuje trackery aktywności i smartwatche z nowymi możliwościami. Kilka z tych modeli wzięto pod uwagę w tej zacnej inicjatywie. Moduł do monitoringu aktywności jest sprzedawany w nowej odmianie, ale funkcje pozostaną te same. Tutaj chodzi głównie o nowy design, a konkretnie pasek i mocowanie dla czujników w stylowej formie. Gadżety trafią do sprzedaży w męskiej i damskiej wersji. Wszystkie funkcje pozostaną bez zmian. Tracker łączy się z aplikacją Michael Kors Access i tam przesyła odczyty. Użytkownik może wyznaczyć cele i monitorować progres aktywności.

Michael Kors Watch Hunger Stop fitness tracker

Wewnątrz perłowego modułu wszczepiono niewielką mapę naszej planety, by podkreślić limitowaną edycję bransoletki. Ten sam motyw znajdziemy też w zegarku Bradshow 100. Na kopercie wygrawerowane są też symbole Watch Hunger Stop. Klienci będą mogli wybrać wyrób pomiędzy trackerem aktywności a zegarkiem. Zakup każdej sztuki to 100 posiłków dla World Food Program od Narodów Zjednoczonych. Koszt bransoletki to 145$, natomiast zegarek wyceniono na 295$. Wszystkie modele są spójne ze stylistykę Michaela Korsa.

Oczywiście marka nie zmusza do zakupu swoich produktów, ale namawia również do wspierania inicjatywy w formie pieniężnej.

źródło: Michael Kors

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *