Apple Watch w kolaboracji z domem mody Hermès

9 Wrz 2015

Co pewien czas na blogu publikuje wpisy potwierdzające nowe trendy w elektronice. Chodzi o żenienie ubieralnych technologii z modą. Nie chodzi tylko o eleganckie odmiany inteligentnych zegarków lub sportowych trackerów, ale o łączenie sił producentów sprzętu z domami mody lub światowej sławy projektantami. Na razie króluje tutaj Swarovski, ale jemu łatwo przyszło partnerstwo z wieloma firmami z branży technologii, gdyż wystarczyło przyozdobić paski lub obudowy kryształkami. Apple też ma pierwszą współpracę. Apple Watch otrzyma szansę na wbogacenie personalizacji o designerską wersję pasków od Hermès prosto z Francji.

apple watch hermes

hermes apple watch

Widać wyraźnie, że to najwyższej klasy wykończenie i w końcu jakiś inny pasek do prostokątnej koperty Apple. Hermès proponuje skórzane odmiany wyprodukowane ręcznie. Kolekcja ta ma różne odmiany: bardziej klasyczną (a’la tradycyjny pasek), bardziej fikuśną wersję podwójnego paska (raczej damską) i bardziej skomplikowane łączenia bransoletkowe. Wszystkie wyglądają ponadczasowo, bo skóra z zegarkiem zawsze wygląda ponadczasowo. Nie podano jeszcze cen.

źródło: Apple.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Comments (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *