'Glamour Red' HTC One – oficjalnie w UK

28 Cze 2013

Tajwańskie HTC zdecydowało się na wprowadzenie czerwonej odmiany swojego flagowego smartfona HTC One na terenie Wielkiej Brytanii. Edycja „Glamour Red” ma być dostępna na Wyspach w lipcu. Wersja telefonu nie różni się niczym więcej, niż czerwoną obudową, która dołączy do czarnej i srebrnej – kolorów dostępnych podczas premiery urządzenia. Nowy HTC One ma pojawić się w ofercie Phones 4u.

Przypomnę, że telefon oferuje 4.7-calowy ekran 1080p Full HD oraz kamerę w technologii UltraPixel, oferującej na papierze tylko 4 megapiksele, ale w rzeczywistości pozwala na wykonywanie dużo lepszych zdjęć niż tradycyjna matryca, nawet w trudniejszych, ciemniejszych warunkach świetlnych. Wszystko dzięki większym sensorom. W środku znajdziemy cztero-rdzeniowy procesor, 2GB RAM, głośniczki BoomSound, Androida 4.1.2 Jelly Bean, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej.

Wariant, który ma jeszcze bardziej przyciągać wzrok ostrą czerwienią, został wyceniony przez Phone 4U i HTC na 33 funty miesięcznie w dwuletniej umowie. Będzie to model kategorii „exclusive” dla UK i pojawi się w ofercie w drugim tygodniu lipca. Kilka dni temu, na rynku amerykańskim zadebiutowała odmiana flagowca HTC w wersji ‚Google Edition’ z czystym Androidem. HTC One zadebiutował 19 lutego.

źródło: slashgear.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *