Wisp – ubieralne wzmacniacze sex wrażeń

30 Cze 2016

Ubieralne technologie wzniosą doznania na jeszcze wyższy poziom? Projekt Wisp ma wzmocnić bodźce, a w finalnym efekcie podkręcić kobiece zmysły.

Wisp

Segment wearable pojawia się prawie w każdej sferze życia. Smart sex zabawki również na tym skorzystały. Noszone urządzenia zaproponowały swoje możliwości na różne sposoby: czujników w klasycznych gadżetach, czy obsługi wprost z naręcznych urządzeń, najczęściej smart zegarków. Dodałbym tutaj także wsparcie technologii virtual reality, czyli efektów sferycznych z gogli VR. Widać wyraźnie, że na tym rynku dzieje się równie dużo. Ubieralne technologie mają tutaj naprawdę spory potencjał. Kolejny dowód? Projekt Wisp.

Kolejna propozycja inteligentnej sex zabawki, ale w wydaniu, którego świat jeszcze nie znał. Wzmacniaczy rozkoszy jest w sprzedaży sporo. Producenci kombinują na różne sposoby. Oczywiście chodzi o zwiększenie przyjemności i spotęgowanie wrażeń. Istotne jest to zwłaszcza dla damskiej strony. Faceci są najzwyklejszymi wzrokowcami. Wiele do efektu im nie potrzeba. Z paniami jest inaczej. Potrzebują więcej czułości, kontaktu i pieszczot.

Wisp (2)

Studentka Innovation Design Engineering – Wan Ting Tseng – zaproponowała ubieralne modele do zwiększania tego typu efektów. Celem jest zwiększenie pożądania seksualnego i podniecenia. Przyklejane do różnych części ciała (tych najbardziej wrażliwych) akcesoria mają różne funkcje. Pulsujący „dotyk” na ręce, delikatne imitacje pocałunków na ramionach, szeptów do ucha, czy przyjemnych zapachów prosto z naszyjnika. To przykłady wizji wzmaczniaczy kobiecego orgazmu przy pomocy ubieralnych technologii. Bardzo sexowne i pomysłowe, a tak banalne w realizacji.

Pokazuje to tylko, że to w naszych głowach siedzą projekty i pomysły, które można realizować przy udziale obecnych rozwiązań. Gadżety Wisp są unikatowe i faktycznie oryginalne. Łatwo sobie wyobrazić, że rozmieszczone po ciele mogą być kolejnym sposobem na przekazywanie dotyku na odległość, np. przy użyciu wspomnianych gogli i zdalnego baraszkowania przez Internet. Autorka pokusiła się nawet o stwierdzenie, że czeka nas nowa zupełnie nowa era w erotycznych zabawach. Z pewnością pozwolą na odkrywanie nowych obszarów i doznań. To musiała wymyślić kobieta!

źródło: Wisp

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *