Pokomen Go Plus Ring

17 Lip 2017

Pokemon Go skończyło niedawno pierwszy roczek. Przez ten czas bardzo się nie zmieniło, ale dosyć regularnie gra otrzymuje aktualizacje. Nie tylko dodając nowe Pokemony, ale i tryb rozgrywki (np. ostatnio dotarł update z multiplayerem). Producent zadbał też o to, by gierce towarzyszyły ulepszenia w postaci apki na smartwatch Apple oraz trackera Pokemon Go Plus. Jest też próba wprowadzenia Pokeballa, ale na razie musi wystarczyć nowa modyfikacja pomocnika w odsłonie breloczka z pierścieniem na palec. Pokemon Go Plus Ring to druga propozycja dla fanów Poke’ów.

Pokemon Go Plus Ring

Nowy format trackera zapowiedziano na razie w Japonii, czyli na rynku najmocniej szalejącego na punkcie Pokemonów. Nowa konstrukcja to po prostu przerobiony Go Plus do noszenia na palcu, a nie nadgarstku. Wszystko inne działa tak jak wcześniej, czyli alarmuje na temat Pokemonów w pobliżu, czy innych aktywności związanych z systemem rozgrywki. Celem jest ułatwienie zabawy przez stały kontakt z sytuacją (bez angażowania do tego smartfona przez cały czas, a tylko w momencie, gdy trzeba po niego sięgnąć do kieszeni).

Głównymi zaletami są tu nie tylko powiadomienia i szybka reakcja na sygnały, ale i oszczędności energii, czyli akumulatorka naszego smartfona. W opakowaniu Pokemon Go Plus zamiast bransoletki jest pierścień (lub brelok). Można go w ten sposób mieć cały czas na ręce, bez strachu o zgubienie. Gadżecik można też przypiąć do spodni, czy plecaka. Mówiło się już o rozwinięciu urządzonka, by jeszcze lepiej współpracowało z grą, ale Go Plus Ring nie jest jeszcze tym projektem.

via nintendoeverything.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *