Bepple Covers – ochrona dla koperty Pebble Time 2

25 Cze 2016

Bepple Covers 2

Smartwatch Pebble Time 2 stał się jeszcze bardziej sportowy, a to oznacza, że narażony będzie na nieco więcej zagrożeń związanych z uszkodzeniami. Tak jak staramy się chronić obudowę smartfona, by pozostała jak najdłużej bez zarysowań i pęknięć, tak i koperta smart zegarka może otrzymać zabezpieczenie przed zniszczeniami. Kilka znanych i dobrze sprzedających się inteligentnych zegarków otrzymało już „zderzaki” w dopasowanej wersji. Pebble można zaliczyć do tychże urządzeń, więc i jemu producenci akcesoriów chętnie projektują dodatki.

Bepple Covers przygotowano do nowych wersji Pebble Time 2, które zmieniły nieco wielkość i design względem poprzednika. Mają jedno główne zadanie, ale można je potraktować również jako element personalizowania gadżetu. Mam na myśli zmianę kolorystyki obudowy. Pebble sprzedaje zegarki Time 2 w eleganckich wariantach, więc nie do końca można nazwać „ubranie” smartwatcha nakładką jako poprawianie jego stylistyki. Zawsze to jednak kolejna opcja zabawy z wyglądem urządzenia.

Bepple Covers

Bepple Covers oferowane będą w kilku odmianach kolorystycznych. Ciemnoczerwona przypomina pierwsze wersje Pebble (dziś już zwane klasycznymi), co pierwszym i lojalnym klientom marki taka opcja może się bardzo spodobać. Smartwatch będzie bardziej „geekowy” (przynajmniej w momencie, kiedy chcemy uchronić go przed uszkodzeniami). Oprócz kolorów w ofercie mają być też różne rodzaje wykończenia. To z kolei możliwość wyboru stylu obudowy. Najtańsze to te już wspomniane, czyli raczej mniej stylowe. Te droższe już bardziej „premium”.

Zastanawiam mnie tylko, dlaczego kampania na Kickstarterze przewiduje start sprzedaży gotowych odlewów (wydruków 3D) dopiero w kwietniu 2017 roku? To nie pierwsze podejście do tematu ochronek dla Pebble. Pierwsza wersja Time też otrzymała takie akcesorium od tego właśnie producenta. Tym bardziej dziwi mnie tak długi czas realizacji.

źródło: Kickstarter

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *