Watch Faces for Smartwatch 3 – Sony z własną apką do tarczy

26 Sie 2015

SmartWatch 3 od Sony to nie jest może najpiękniejszy z inteligentnych zegarków, ale od pewnego czasu japoński gigant stara się go wspierać. Wizualnie poprawiły go bransoletki, czyli opcja bardziej premium. Sony w tym modelu ma jedną przewagę. Jako nieliczny zegarek z Android Wear posiada wbudowany moduł GPS. Celuje zatem w nieco inną grupę klientów. Oczywiście OS pozwala na instalację tarczy, a te dodają sprzętu uroku. Najwyraźniej producent chce trochę przypomnieć o swoim ubieralnym modelu (akurat zbliżamy się do debiutu konkurentów os Samsunga i Motoroli), więc wrzucił do sklepiku Google Play apkę z tarczami dla SmartWatch 3.

watch faces for smartwatch 3

Nowa aktualizacja Android Wear 1.3 umożliwi instalację nowego rodzaju motywów z widgatami jako tarcze, więc będą o wiele ciekawszym rozwiązaniem, ale zwykłe wirtualne cyferblaty nadal są fajną opcją. Sony proponuje na początek trzy tarcze w programiku Watch Faces for Smartwatch 3. Pierwsza jest klasyczna – wskazówkowa. Można w niej dobierać kolorystykę tła, a nawet wspomniane powyżej widgeciki. Druga jest bardziej nietypowa i pozwala na dobieranie artystycznych podkładów. Ostatnia to z kolei bardzo minimalistyczne podejście. Jednokolorowe tło i aktualny czas w typu modern.

Mam nadzieję, że z czasem Sony będzie dorzucać kolejne propozycje. Na szczęście tarczy w sklepiku nie brakuje.

źróło: Google Play

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *