Samsung Gear S3 z paskami od Strap Studio

12 Gru 2016

Gear S3 Strap Studio

Dopasowanych pasków do smartwatcha nigdy za wiele. Elementów personalizacji może być nieskończona liczba, ponieważ pozwala na indywidualne dobranie akcesoriów, które mają podkreślać nasz styl (lub po prostu osobistą potrzebę). Samsung Gear S3 jest na rynku od niedawna i najbliższe miesiące będą pewnie związane z debiutem dodatków do zegarka. Najczęściej pasków. Akurat tych jest jeszcze stosunkowo mało, a więc każde info na temat nowych kolekcji pasków będzie dla użytkownika Geara fajną wiadomością.

Strap Studio stworzył serię skórzanych pasków, pasujących do obu odmian Geara S3 (Frontiera i Classica). Trzecia generacja smart zegarka jest bardzo elegancka, więc właśnie tego typu pasków będzie przewaga. Smartwatch urósł, wyładniał i ze stylowym paskiem do pary będzie prezentował się na nadgarstku niemal jak tradycyjny zegarek. W ofercie znajdzie się sporo barw. Powinniśmy znaleźć coś pod swój gust. Są jaśniejsze i ciemniejsze oraz mniej i bardziej stonowane wersje.

Gear S3 Stap Studio

Skórzane paski wykonane we Włoszech mają być przy okazji przystępne cenowo. Paski od Strap Studio mają kosztować niecałe 40 dolarów. Przypomnę, że mocowania w Gear S3 są klasyczne, a więc każdy 22-milimetrowy powinien pasować. Nie jest już tak jak w Gear S2, gdzie jeden z wariantów posiadał specjalne złącze i trzeba było szukać pośród kompatybilnych modeli.

źródło: Strap Studio

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *