Cześć!

Zgubiłeś się w Internecie Rzeczy i trafiłeś na moje wpisy? Dobrze! Bo to właśnie ja staram się przez swój blog zapoznawać Polskę z tym bardzo szerokim i nowym pojęciem. Jako pierwszy w blogosferze zająłem się rynkiem IoT i wszystkimi towarzyszącymi mu rozwiązaniami.

Michał-SitnikOd 2012 roku opisuję, recenzuję i promuję na blogu ubieralne wynalazki, nowe połączenia z mobilnymi technologiami oraz cały smart świat. Tak! Dzisiejsze technologie to już globalne wiązanie przedmiotów w sieci, jak kiedyś naszych głów przed monitorami. Smartfon i tablet już dawno zadomowiły się w naszym życiu, a niebawem tak samo stanie się z noszonymi gadżetami, przedmiotami komunikującymi się z nami, czy całym otoczeniem w którym żyjemy. Z nowymi wynalazkami zapoznaję się wcześniej niż inni, a moimi wpisami próbuję też inspirować polskie startupy do rozwoju kolejnych projektów (dzięki za ciepłe słowa od kilku autorów takich właśnie pomysłów!).

Każdy mój wpis to chętnie publikowana informacja, bo moją praca to poznawanie przyszłości nim ta trafi do Waszych domów. Lubię to! Żyję tym i po prostu pomagam odnaleźć się w świecie dzisiejszego mobajlu. Z uwagi na baaardzo szerokie objęcia Internetu Rzeczy, swój blog nazwałbym lajfstajlowym miernikiem technologii. Poczytacie u mnie o wszystkim i to jest właśnie piękne! Inteligentne rozwiązania wkraczają praktycznie wszędzie, więc nie jest i nigdy nie będzie u mnie na blogu nudno.

Michał Sitnik

kontakt[ ]tabliczni.pl

Mój fanpage: facebook.com/tabliczni

Więcej o moim blogu -> tabliczni.pl

Współpraca i reklama