Pebble Time Round już z metalowymi bransoletami

17 Paź 2015

Pebble

Przy okazji wpisu na temat Pebble Time Round, zauważyłem, że stylistyka smartwatcha świadczy o tym, iż będzie raczej jeden uniwersalny model w wielu wykończeniach i to w jednym rzucie, a nie dzielenie gadżetu na wersje normalną i Steel. Już nie było sensu z takim podejściem (które oddzielało serie czasowo). Okrągły model oferowany jest od razu w wariantach tańszych i tych bardziej premium. Przy starcie Rounda zabrakło tylko bransoletek w metalowych opcjach. Pebble nadrabia zaległości i zapowiada linię bardziej eleganckich pasków.

Kolekcję nazwano MetalBands i zaoferowano w obu szerokościach: damskim 14 mm oraz męskim 20 mm. Producent obiecuje, że ich rozsyłka rozpocznie się za 6-8 tygodni, czyli w momencie zakończenia wysyłki ich odpowiedników do klientów z Kickstartera (kampanii dla kwadratowych Times Steel). Paski/bransoletki są oczywiście w wielu stylach. Od kobiecych, po bardziej męskie. Także w różnych kolorach. Model Time Steel ma 22 mm paski, czyli najszersze z całej rodzinki. Kwadratowa tarcza jest nieco większa, więc lepiej podpasują. Okrągła ma pewne ograniczenia, stąd bransoletki nieco zwężono.

Pebble Time Round Metal Bands

Węższe propozycje są oczywiście tańsze. Za damskie wersje (Silver, black i rose gold) trzeba zapłacić 30 euro, natomiast za męskie (srebrna i czarna) już 50 euro. Nieco drożej niż w przypadku zwykłych pasków, ale przypomnę, że zakładamy, iż mamy tutaj do czynienia z akcesoriami mającymi podnieść stylistykę wyrobu.

Źródło: Pebble

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *