Nowe paski do smartwatchów Apple Watch

21 Mar 2017

Dzisiejsze odświeżenie oferty w sklepie Apple to oprócz kilku nowych odmian sprzętu również nieco nowych akcesoriów. Głównie opcji kolorystycznych i wykończeń. Zegarek Apple Watch nie otrzymał nowych, oficjalnych pasków od swojej premiery w zeszłym roku, więc nadarzyła się okazja, by linię dodatków rozszerzyć. Szału nie ma, ale propozycji jest więcej, a to zawsze jakiś dodatkowy powód, by przyciągnąć klientów.

pasek Apple Watch

Wiosenne kolekcja to trochę nowych odmian kolorystycznych pasków silikonowych (najlepszych do uprawniania sportów), szansa na zakup pasków z serii Nike+ (wcześniej chyba wyłącznie w komplecie jako pełen zestaw), nowych wersji pasków nylonowych i skórzanych z klamrą od Apple Watch. Nie ma się tu specjalnie o czym rozpisywać, ponieważ informacje dotyczą wyłącznie poszerzenia linii o niespotykane dotąd u Apple barwy. Postaram się je jednak wymienić (część jest wielobarwna).

Silikonowe paski kupimy w kolorach: peonia, marmur i jasnym błękicie (ceny: 249 zł). Wersje Nike+ to oczywiście te same trzy modele, czyli połączenie czarnego z antracytem, czarnego z zielono-żółtymi wstawkami i białego z “czystą platyną” (ceny: 249 zł). Nylonowe wersje będę dostępne w kolorach: pomarańczowym, malinowym, czerwonym, kanarkowym oraz błękitach nocnym i głębszym (ceny: 249 zł). Skórzane propozycje to: jasny beż, czerwień i malina (ceny: 749 zł). Pojawiły się też specjalne edycje od Hermes, ale o tych spróbuje napisać w oddzielnym wpisie. Wszystkie paski powinny pasować do edycji zegarków Series 1 i Series 2.

źródło: Apple

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *