Nowe paski dla Apple Watch (WWDC 2017)

6 Cze 2017

Standardowo, przy okazji większego eventu, Apple zaprezentowało nową kolekcję pasków dla Apple Watcha. Na WWDC 2017 przyszykowano kilka nowych modeli, by w jakiś sposób odświeżyć ofertę. Nowych wariantów nie dodano zbyt wiele, a pośród nich są te, które Nike odsłonił już w maju. Mowa o serii czterech silikonowych, perforowanych wersji Nike Air VaporMax Flyknit Day to Night Collection. To sportowa seria, rozszerzająca wybór użytkownikom stawiającym na aktywność.

Apple Watch

Paski do noszenia bardziej na co dzień to już domena samego Apple. Klientom zaproponowano wyłącznie nowe odmiany kolorystyczne tych samych wykończeń, które są już dostępne w sklepiku. Znów oczywiście podkreślono, że to kolejne “opcje do większej ekspresji własnego stylu i personalizowania zegarka”. Modele na lato mają jaśniejsze odcienie, m.in. źółty Classic Buckle. Jest też materiałowy Pride Edition Woven Nylon w tęczowych barwach. Ten akurat podoba mi się najmniej (z całej kolekcji od początku wydania smartwatcha Apple).

Cennik pozostał ten sam. Wydaje się, że Apple specjalnie nie kombinowało z wariacjami i więcej modeli szykuje na prezentację Apple Watcha 3, kiedy to sens wyróżnienia nowej generacji będzie dużo większy.

źródło: Apple

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *