Nowe paski dla Apple Watch (jesień 2017)

20 Lis 2017

Marki modowe już przyzwyczajają nas do stałego uaktualniania pasków dla smart zegarków. Apple Watch to jeden z najchętniej wykorzystywany do tego model smartwatcha. Nie ma się co dziwić. W ostatnim kwartale wearable z Cupertino powróciło na fotel lidera tego segmentu, więc jest bardzo chętnie nabywany. Opłaca się tworzyć dla niego akcesoria. Samo kojarzenie z marką Apple też jest korzystne. Coach po raz kolejny rozszerzył kolekcję swoich pasków. Oto kolekcja na jesień 2017 roku.

Apple Watch Coach

Jak zwykle paski Coach ozdobione są doszytymi zwierzakami (pingwin i rekin). Są również motywy klasyczne oraz z charakterystycznymi kwiatkami. Od razu widać, że to produkcja tej właśnie firmy. Wszystkie modele zostały przygotowane z luksusowej skóry i nie odbiegają jakością od pozostałych. To warianty premium, czyli stylowe podkreślenie wyglądu. Pierwsze co zauważymy w proponowanym upadate to nowe kolory wykończenia. Kolory wcale nie nawiązują do jesiennej palety barw. Spokojnie możemy nosić je cały rok.

Jesienna seria rozszerzyła letnie modele pasków Coach. Na koniec cennik. Modele Strap with Camo i Sharky wycenonio na 150 dolarów (to opcje szersze, bo dla 42 mm koperty Apple Watcha). Strap With Tea Rose dalej kosztuje 175$. Znów paski zostały przygotowane w limitowanej liczbie. Ostatnio było ich 200-250, a teraz jest jeszcze mniej, bo 20. Prawdziwy exclusive. Nie każdemu przypadną do gustu, ale akurat propozycji od innych producentów i samego Apple tu nie brakuje.

źródło: Coach

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Comment (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *