Nowe edycje Apple Watch Series 4 Hermes

16 Wrz 2018

Apple Watch Series 4 Hermes

Tegoroczna edycja smart zegarków Apple Watch Series 4 znów zyskała specjalne odmiany modowe od Hermes. Gigant z Cupertino współpracuje z francuską marką już kilka lat (chyba nawet od pierwszego Watcha) i teraz również kolekcja wariantów zyska elegancką, stylową wersję smartwatcha. W tym roku Hermes stawia na motyw podwójnego koloru, co wygląda ciekawie i odróżnia się od zwykłych propozycji charakterystycznymi cechami.

W sumie, tej jesieni seria Hermes rozszerzy się o pięć wariacji Apple Watcha w bardziej luksusowych wykończeniach.  Zauważalna jest przede wszystkim nowa tarczka, która chce wykorzystać potencjał większego wyświetlacza z zaobleniami. Powierzchnia robocza jest o 30% większa, więc i wirtualny cyferblat bardziej efektowny. Postanowiono zaprojektować prostą, ale atrakcyjną tarczę, której dwie barwy zmieniają układ wizualny zależnie od minutnika. Wszystko zmienia się wraz z układem “wskazówki”, więc szybkie zerknięcie na ekran zdradza moment godziny. Dzięki temu szybciej odczytujemy godzinę.

Apple Watch Hermès with Rose Extreme, Rose Azalee, Bordeaux Double Tour, 1399$

Apple Watch Hermès z Rose Extreme, Rose Azalee, Bordeaux Double Tour – cena: 1399$

Apple Watch Series 4 Hermes

Oczywiście kolorystycznych opcji tarczek jest tyle, ile nowych pasków. Te również mają podwójną propozycję i z szansą na dobranie pod wyświetlacz. Efekt dzięki temu jest całościowy. Inaczej postrzegany jest cały gadżet. Zamiarem był spójny odbiór zestawu (tarczka + pasek). Wciąż dostępne będą też poprzednie motywy, dostępne tylko w modelach Hermes. Modele pasków są mniej więcej te same: Single Tour, Double Tour, czy Single Tour Rallye, tyle, że w nowych barwach. Koperty są tu ze stali nierdzewnej, by dopełniać całości. Znów cześć pasków będzie oferowana tylko do mniejszej koperty (w tym roku ma 40mm), co oznacza przeznaczenie głównie na damski nadgarstek.

Na koniec pozostaje podać cen. Tu jak zwykle sporo drożej od normalnych modeli. Zależnie od wybranego paska cen wahają się d 1249 do 1499 dolarów. W koszty wchodzi droższe wykończenie koperty, ale i paski z różnych odmian skóry (m.in. Barenia lub ébène Barenia). Hardware ten sam. Tu bez zmian, ale też jest pewien wybór (choć zależny od regionu, bo nie wszędzie oferowane są Watche z LTE).

źródło: Apple.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *