Specjalne edycje zegarków Nokia Steel Rose Gold i Full Black

6 Lis 2017

Nokia Steel Rose Gold Full Black

Od jakiegoś czasu urządzenia marki Withings są sprzedawane pod nazwą Nokia Health, ponieważ zostały wykupione przez odradzającą się markę (tutaj akurat dział zajmujący się sekcją urządzeń dla zdrowia i ruchu). Wszystkie gadżety wyglądają identycznie, a różnie je tylko logo marki. Nokia Health chce jednak, by kolekcja przypomniała o sobie, a najlepszym momentem do tego jest okres przedświąteczny. Co prawda jeszcze do niego daleko, ale już teraz można będzie zamówić specjalne edycje hybrydowych zegarków Steel.

Zegarki Nokia Steel Limited Editon nie będą różnić się od już sprzedawanych wariantów niczym poza wykończeniem. Dwie specjalne edycje to modele Rose Gold i Full Black, czyli odmiany na damski i męski nadgarstek. Będą dostępne wyłącznie do świąt Bożego Narodzenia. Smart zegarki odróżniają się od pozostałych modeli kolorystyką i materiałami, ale mamy też opcję dobrania dodatkowego paska skórzanego (wzrośnie oczywiście cena). Kobiece warianty Rose Gold otrzymają jaśniejsze paski, natomiast męskie ciemniejsze.

Nokia Steel Rose Gold Full Black

przypomnę jeszcze w skrócie co potrafią hybrydowe zegarki Nokia Steel. To analogowe modele typu smart, czyli łączące się ze smartfonami. Pod cyferblatem mają ukryte czujniki aktywności, więc zbierają informacje o ruchu (mała wskazówka pokazuje progres). Mierzone są kroki, dystans, spalone kalorie, a nawet jakość wypoczynku. W zegarkach można pływać. Połączenie z telefonem ma zadbać o aktualne strefy czasowe. W aplikacji Nokia Health przejrzymy odczyty, a można je też połączyć z innymi urządzeniami producenta (ciśnieniomierzami, smart wagami, smart termometrem).

To nie pierwsza taka akcja z nowym wykończeniem dla zegarków, ale poprzednio zastosował ją jeszcze Withings. Smartwatche w wersji Nokia Steel Full Black kosztują 130 Euro (tyle co normalne), natomiast Nokia Steel Rose Gold już 150 Euro.

źródło: Nokia Health

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *