Huawei Watch Jewel i Elegant z nowymi odmianami

29 Mar 2016

Na styczniowym CES 2016 Huawei przedstawił dwa nowe warianty swojego smartwatcha Huawei Watch. Odmiany Jewel i Elegant były skierowane do damskiego grona odbiorców i faktycznie ich design mocno podkreślał kobiece elementy. Generalnie był to niemal ten sam sprzęcik, ale z detalami: wzorami lub kryształkami w ramce i odpowiednimi pakami. Do tego kilka limitowanych tarczek spójnych ze stylistyką i już mamy dwa modele specjalnie dla pań. Huawei doszedł chyba do wniosku, że dwie dodatkowe wersje to zdecydowanie za mało.

Huawei Watch Jewel Elegant red

Chiński producent elektroniki dorzuci niebawem dwa kolejne modele Huawei Watcha w wersji dla kobiet. Po jednym na każdą odmianę. Nowy Jewel ma teraz opcję czerwonego, skórzanego paska oraz klejnocików w tej samej barwie. Wcześniejszy miał niebieski pasek i białe kamienie. Elegant z kolei zyskał brązowy pasek (obok wyboru białego). Cały czas mowa o paskach węższych, delikatniejszych. Zapewne dorzucono też kilka nowych tarczek. Może nie jest to wiele, ale kolekcja Huawei Watcha jeszcze bardziej się poszerzy. Zawsze większa personalizacja to zaleta dla sprzedawcy i klienta.

Na razie nie wiadomo czy są to modele regionalne. Powinni kosztować tyle samo co ich nieco starsze odpowiedniki, tj. 499$ za Elegant i 599$ za Jewel. Podejrzewam, że wkrótce pojawi się oficjalne info od Huaweia.

źródło: androidheadlines.ocm

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Comments (2)

    1. Obawiam się, że może być ciężko, bo to były edycje limitowane. Znalazłem coś takiego:forhuawei.com/huawei-watch-elegant-women-style-red.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *