Czerwony pasek Sport Loop (PRODUCT) RED

19 Lis 2018

Apple Watch Sport Loop Product RedCzy warto poświęcać wpis tylko jednemu paskowi? Tak, jeśli ten dzięki sprzedaży przekazuje część środków na cele charytatywne. Przed weekendem dałem przykład smart głośnika Amazon Echo 2 (PRODUCT) RED, a dzisiaj w tej edycji o pasku Sport Loop dla Apple Watcha. Obie marki regularnie pomagają czerwonymi wariantami swoich produktów, a okres przedświąteczny to najlepszy czas na zebranie pieniędzy w gorącym okresie i większej hojności klientów.

Opaska sportowa jest nylonowa i ma format już znany z kolekcji akcesoriów Apple. Sport Loop posiada zapięcie na rzep, czyli regulację dopasowania do nadgarstka. Jest elastyczna i wygodna zwłaszcza podczas aktywności. Nie różni się pod tym względem od pozostałych modeli, nie licząc oczywiście charakterystycznej kolorystyki. Jak zwykle kompatybilność jest pełna, czyli obejmuje wszystkie generacja smartwatchy z Cupertino. Niezależnie od wielkości koperty, czyli 38 i 42 mm, ale też dwóch nowych Series 4, które są nieco większe i mają po 40 i 44 mm (adekwatnie do szerokości zakupionego modelu paska).

Pasek Sport Loop (PRODUCT) RED wyceniono na 249 zł. W sumie czerwonych pasków do Apple Watcha w tej czerwieni jest trio. W zeszłym tygodniu pojawiły się nowe paski z serii Hermes, a także trzy nowe propozycje pasków od Nike. Wszystkie jako sezonowe rozwinięcie oferty, powtarzane przez Apple regularnie.

źródło: Apple.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *