Canopy – etui dla iPada i Apple Magic Keyboard

30 Lis 2016

Canopy

Ostatnia generacja klawiaturki Apple Magic Keyboard ma szersze zastosowanie, ponieważ współpracuje także z systemem iOS (paruje się już nie tylko z Macami). To sprawia, że można ją wykorzystać na przykład z iPadem, zwłaszcza Pro. Tablet Apple nie jest wielkim konkurentem dla hybryd 2 w 1, ale wraz z rysikiem i klawiaturą można go przemienić w bardzo podobny gadżet. Oficjalna klawiaturka jest smukła i pozwala na wygodniejszą pracę, ale co powiecie na zabranie ze sobą bardziej stacjonarnego Apple Magic Keyboard?

Znalazłem ciekawe etui, które integruje się z klawiaturą Apple dla Maców dzięki specjalnie zaprojektowanemu etui Canopy. Producent wpadł na pomysł stworzenia wygodnego akcesorium, pozwalającego na przenoszenie klawiaturki oraz pracę z iPadem Pro. Akurat gabarytowo oba urządzenia są podobnej długości, a to ułatwiło budowanie gadżetu. Mobilnie zyskamy dostęp do chyba nieco wygodniejszego zestawu przycisków.

Canopy

Canopy skonstruowano tak, by iPada można było oprzeć i korzystać z niego jak z laptopa, a skoro “lap” to i na kolanach. Na materiałach promocyjny widać, że sprawdzi się i w takim ułożeniu. Apple Magic Keyboard charakteryzuje się niemal pełnym dostępem do wszelkich przycisków oraz optymalnym ich rozłożeniem. Wszystko razem nieźle się też prezentuje. Do tego oba wyroby są od Apple, a integruje je tylko etui, które wyceniono na 40 dolców. Trzeba jednak zauważyć, że to głównie etui na samą klawiaturkę (bez iPada).

Niemal w każdym trybie Canopy jest estetyczne i zajmuje możliwie mało miejsca. Może się podobać, a jest też praktyczne. Projekt kuszący zwłaszcza dla posiadaczy klawiatury od Maca (działa z mniejszymi iPadami oraz iPhone’ami). Za wyrób odpowiedzialne jest Stuio Neat.

źródło: Canopy

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *