Apple Watch Edition series 3 – ceramiczna ciemna szarość

13 Wrz 2017

Od samego początku wszystkim generacjom smart zegarka Apple Watch towarzyszyła specjalna, droższa wersja smartwatcha o nazwie Apple Watch Edition. Pierwsza generacja była najbardziej premium, bo ze szczerego złota. Potem przy drugiej serii postanowiono nieco obniżyć różnice między modelami i wprowadzono ceramiczną, białą odmianę koperty. Teraz Apple Watch Edition series 3 rozszerzy to wykończenie o ciemniejszą opcję Gray.

Apple Watch series 3 Edition Ceramic Gray

Projekt nie będzie się wizualnie różnić od pierwowzoru. Obudowa jest wykonana z tego samego materiału: lżejszej, wytrzymalszej ceramiki, która przy okazji prezentuje się w nieco odmienny sposób do standardowych wykończeń Apple Watcha. Koperta będzie 4 razy wytrzymalsza od odmiany ze stali nierdzewnej. Nie zarysuje się i nie zaśniedzieje. Nie wiem jak sprzedawał się Apple Watch Editon series 2 “pearl white”, ale faktycznie brakowało bardziej męskiej alternatywy w tym wykończeniu. Teraz w ofercie będą biała i ciemnoszara. Oczywiście z pełnym wnętrzem Apple Watch series 3, czyli z możliwością wyboru wersji z modułem LTE.

Biała i czarna wersja ceramiczna będzie sprzedawana ze specjalnie dopasowanymi paskami, ale oczywiście możemy je potem uzupełnić i dobrać po swojemu. Oba warianty Apple Watch Edition series 3 wyceniono na 1299 dolarów, czyli sporo więcej od standardowego modelu z LTE, kosztującego 399$. Przy okazji dodam na koniec, że nie ma już w sprzedaży modeli Series 2 (zastępuje go Series 3), więc nie zakupimy go wersji ceramicznej. Również najtańszy Series 1 nie otrzyma takiej koperty.

źródło: Apple.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *