Linia LG G Pad rozszerza ofertę o 7-, 8- i 10.1 calowe tablety

12 Maj 2014

W zeszłym roku LG wprowadził na rynek tablet o przekątnej 8.3 cala. G Pad 8.3 był samotnikiem w ofercie na tamten rok, ale teraz przybędzie mu aż trzech braci o różnych wielkościach. Konkretnie będą to modele 7.o, 8.0 oraz 10.1 cali. Przypomina wam to coś? Niemal identyczne warianty jak u Samsunga – największego rodzimego konkurenta w Korei Południowej. Linia G Padów z Androidem będzie teraz próbowała lepiej dopasować się do potrzeb klienta. Ma to oczywiście uatrakcyjnić warianty i zostało przygotowane w związku z licznymi zgłoszeniami klientów.

Obecnie już nawet smartfony pojawiają się w różnych wielkościach ekranów dla jednego modelu, a przecież są dużo mniejsze i nie powinny robić aż takiego problemu. Potrzeby są jednak różne i najlepiej im sprostać, zwłaszcza jeśli chodzi o tablety, gdzie długość przekątnej wyświetlacza ma decydujące znaczenie. Pierwszy z G Padów, czyli 8.3-calowy był i jest całkiem dobrym urządzeniem, ale być może nieco za drogim dla części klientów. Mniejsze edycje mają być bardziej przystępne cenowo, ale nie specjalnie gorsze (jeśli oceniamy tę półkę ekranową). Nowy sprzęt ma posiadać ten sam software, łącznie z możliwościami Knock Code, czy synchronizacji QPair Bluetooth, ale już w wersji 2.0.

Pełne specyfikacje pojawią się niebawem. Listę specyfikacji znajdziecie w osobnym wpisie.

źródło: LG

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *