Quentacy Crystal Charging Stand – podświetlany Apple Watch

26 Wrz 2015

Szybki wpis. Kolejna stacja dokująca dla Apple Watcha. Jak zwykle zaczynam od zdania na temat każdego wpisu na temat podstawek dla smartwatchy: obiecałem, że będę wrzucać na blog tylko te najoryginalniejsze, bo sporo form się powtarza. Te bardziej nietypowe są rzadsze, więc i wzrok przyciągają nieco częściej. Tym razem trafiłem na projekt kryształowej, podświetlanej kostki, na której można zawiesić inteligentny zegarek Apple.

quantecy apple watch

Quentacy Crystal Charging Stand wygląda nieco tandetnie, zwłaszcza przy stylowych model z drewna. Smartwatche można jednak spokojnie podładować na takiej stacji jaka podoba się nam najbardziej (można też oszczędzić i żadnej nie kupować :P). Sześcienna kostka pasuje do 38 i 42 mm kopert, czyli obu wariantów Apple Watcha. Wewnątrz jest też efektowne podświetlenie. Wolę bardziej stonowane projekty, ale co kto woli. Akcesoriów dla gadżetów Apple jak zwykle mnogo. Ten kosztuje 25 dolców.

źródło: Amazon

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *