Letnia kolekcja pasków Coach dla Apple Watch

22 Maj 2018

Coach przyzwyczaił już, że praktycznie co sezon zmienia kolekcję pasków dla smart zegarków Apple Watch. Firma ma renomę (a przynajmniej ogromną popularność), więc nowe edycje akcesoriów powiązanych z modą to zawsze rozszerzenie oferty, zwłaszcza, że serie są limitowane. Nie wszyscy klienci załapują się z tego powodu na zakup, ale jest też grono wiernych klientek, które lubią odświeżać dodatki pod nowe kolekcje odzieży. Coach stara się oferować swoje paski w dosyć uniwersalnej palecie barw (popularne kolory).

Paski Coach lato 2018

Widocznie jest popyt na eleganckie paski do Apple Watcha, bo Coach prezentuje kolejne modele regularnie. Tym razem kolekcja na lato 2018. Nowa seria to miks starszych odmian w nowych odcieniach i całkowicie nowych propozycji. Wszystkie zostały dostosowane do letniej pory roku. Stylistykę zachowano. Nie zabraknie wariantów z wszytymi kwiatkami, czyli charakterystycznego stylu, ale też opcji bardziej stonowanych (bardziej tradycyjnych z prostszym motywem).

Dwoma nowymi paskami są modele Strap with Heart Applique w kolorze “dusty rose” (pastelowy róż) i Strap in Signature Canvas w kolorze khaki. Oba dostępne tylko w 38 mm, czyli na mniejszy nadgarstek. To typowo kobiece modele. Z kolei klasyczny The Strap jest już w wersji 42 mm. Bardzie kolorowy Strap with Prints będzie teraz dostępn także w czerni, natomiast Strap with Tea Rose w jasnym niebieskim Te dwa ostatnie w obu rozmiarach (38 i 42). Niestety nowe paski przeznaczono tylko na rynek amerykański, więc jeśli się spodobały to pozostaje tylko import. Warto jednak zauważyć, że cześć pasków to po prostu propozycje sprzedawane wcześniej w innych regionach świata.

Cennik się nie zmienił. Paski Coach są wyceniane na 150-175 dolarów w zależności od modelu. Seria jak zwykle limitowana, co oznacza, że część starszych propozycji nie jest już dostępna (być może powróci w innym okresie, np. sezonie przyszłorocznym).

źródło: hauteecriture.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *