Jesienna kolekcja smart zegarków Android Wear 2.0

11 Wrz 2017

Android Wear 2.0

Nadchodzi cała kolekcja smart zegarków z Android Wear 2.0. Jesienią zadebiutuje mnóstwo nowych smartwatchów, które zostały zaprezentowane na wiosennych targach Baselworld 2017. Nowa rodzina to głównie klasyczne warianty od znanych producentów, którzy produkują naręczne czasomierze od lat. Google’owi udało się przekonać tradycyjnych wytwórców i teraz oferta eleganckich gadżetów z mobilnym, zegarkowym systemem operacyjnym będzie bardziej konkurencyjna dla rywali. Praktycznie pół roku oczekiwania (tyle co przy pierwszej generacji Apple Watcha). Czy nowe propozycje zwiększą udziały Android Wear?

Nowy system Android Wear 2.0 to sporo nowości, ale dopiero teraz będziemy mieli szanse je poczuć. Jesienią zadebiutuje sporo inteligentnych zegarków. Google przygotowało nawet specjalny wpis promujący dwadzieścia nowych smartwatchy z Android Wear 2.0. O każdym z nich pisałem już w marcu, ale dopiero teraz będzie je można przetestować osobiście. Część z nich jest już w sprzedaży, ponieważ aktualizacja OSu umożliwiła wgranie firmware’u na obecnych generacjach, ale sporo funkcji czeka dopiero na premierę w nowych modelach (wyposażonych w chip NFC do płatności Android Pay).

tekst alternatywny

W jesiennej kolekcji smart zegarków Android Wear 2.0 najbardziej cieszy ich różnorodność. Google współpracuje z wieloma producentami, a to daje większy zakres w różnicowaniu odmian. Konkurenci również sprzedają swoje smartwatche w różnych odmianach oraz bogatej personalizacji, ale tak szerokiego wyboru jak Android Wear nie ma żaden rywal. Są warianty sportowe, klasyczne i luksusowe. Modele stawiające na stylistykę i modele oferujące pełen zestaw sportowych czujników. Każdy z nich dodatkowo z własnymi akceosoriami do modyfikowania wykończenia. Które zegarki wyróżniło Google? Oto lista:

W sprzedaży jest też sporo modeli zegarków poprzedniej generacji. Generalnie seria Android Wear jest najliczniejszą rodziną smart zegarków na rynku i prawdopodobnie jeszcze w tym roku zobaczymy kolejne propozycje (nie wszyscy producenci pokazali swoje urządzenia na Baselworld).

źródło: Google

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *