Enn – uchwyt dla AirPods

2 Mar 2017

Enn

Jak coś się sprzedaje to i akcesoriów jest więcej. Akurat w przypadku Apple to norma, więc nie zdziwiłem się, że do najnowszych słuchawek bezprzewodowych AirPods zaczęły pojawiać się ciekawe dodatki. Każdy gadżet ma swoje mankamenty i producenci akcesoriów starają się zaprojektować odpowiednie rozwiązania je poprawiające. Słuchawki Apple są niewielkie i łatwo je zgubić. Można skorzystać z łącznika na szyję, ale na Kickstarterze znalazłem ciekawszą metodę. Enn to magnetyczne mocowanie do ubrania.

Pomysł prosty i chyba skuteczny, więc dobry. Ta zasada jest sprawdzona. Jeśli coś działa to wystarczy. Modulik pojawił się w crowdfundingu, ponieważ autor musi sprawdzić popyt na swój gadżet. Myślę, że go znajdzie, bo Enn spełnia swoją rolę w niemal wzorcowy sposób – jeśli oczywiście magnesiki utrzymają słuchawki w wystarczająco mocny sposób. Zadbano również o estetykę. Wyprofilowana część będzie oferowana ze złotym lub srebrnym pokryciem. Jeśli zbiórka funduszy się powiedzie, Enn trafi do klientów już w kwietniu. Nie jest wymagający w produkcji, więc przeszkodą są tylko koszty.

źródło: Kickstarter

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *