Bardziej interaktywny Pornhub

29 Cze 2017

Interaktywność w branży filmów dla dorosłych nie jest już żadną nowością, ale wciąż rzadkością. Temat potrzebował jedynie wsparcia jakiegoś giganta na rynku, bo zabawek łączących się z obrazem jest nawet sporo. Tzw. inteligentne gadżety do “fikołków” potrafią rozwinąć wrażenia, ale brakuje jakiejś platformy, która połączyłaby wszystko w jednym miejscu. Za temat wziął się oczywiście Pornhub, dla którego nowinki nie są niczym nadzwyczajnym. Właśnie rusza w serwisie kategoria Interactive.

Pornhub

Pornhub Interactive to nic innego jak zbiór filmów dla smart zabawek. Mają one łączyć treści z dostępnymi, kompatybilnymi urządzeniami i promować ich zakup. Innymi słowy – pomost między bardzo już zaawansowanym dziś hardwarem, a “przyrodniczymi” nagraniami. Na początek baza zarówno video jak i produktów z nimi się synchronizujących jest uboga, ale zwiększenie zainteresowania to, znając użytkowników, tylko kwestia czasu. Interakcja to po prostu kolejny, naturalny etap rozwoju treści dla dorosłych.

Filmy łączące obraz z akcją powinny być atrakcyjniejsze w odbiorze. Ogólny content już dziś jest bardzo urozmaicony i wcale nie mam tu na myśli samych działów, a formatów. Są filmy 3D, wersje sferyczne na gogle VR. Do tego zaczynają dołączać elektroniczne gadżety w wersji connected. Obiecane jest, że baza produktów będzie się stale poszerzać. Raz, że modeli jest już dziś spory wybór, a dwa, kolejni producenci będą chcieli szybko włączyć się do nowej sekcji. Filmiki w interaktywnym dziale są różne, łącznie z edycjami VR. Pełna imersyjność!

źródło: Pornhub

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *