Nowy update Super Mario Run. Więcej za mniej

25 Wrz 2017

Były dwie krytyki wobec pierwszego Mario od Nintendo jaki pojawił się na mobilne platformy. Aplikacja Super Mario Run, którą można pobrać na iPhone’a lub Androida, była za droga i do tego oferowała zbyt mało poziomów. Akurat platformówki z hydraulikiem kojarzone były zawsze z naprawdę sporą liczbą światów i długą zabawą. Smartfonowa odmiana dała ich tylko sześć, choć każdy level z opcjami trudności (monetki do zebrania). Najnowsza aktualizacja będzie szansą na poprawę.

Nintendo zapowiedziało większy update Super Mario Run na 29 września. Dorzuci poziomów, nowy tryb zabawy i obniży cenę! W grze znajdziemy nową opcję Remix 10, czyli nowe wyzwania oparte o już obecne poziomy. Chodzi o krótkie i szybkie mini poziomy. Nie wiem czy to atrakcyjne dla casualowego gracza, ale hardcore’owi na pewno zmierzą się z tym wyzwaniem i spróbują przejść tytuł i zebrać wszystkie “coinsy” na 100%. W nowej aktualizacji zagramy też nową postacią – księżniczką Daisy. O wiele lepiej prezentuje się dodanie nowego “świata” World Star. Będzie dostępny jeśli ukończyliśmy światy 1-6. Otrzymamy 9 kolejnych poziomów.

Najatrakcyjniejsze w całej aktualizacji jest jednak to, że przez dwa tygodnie będzie można pobrać grę o połowę taniej. Do tej pory wyceniano aplikację na 10.99 €. Teraz przez ograniczony czas będzie to 5.49 Euro. Można się spodziewać, że niezdecydowani skuszą się na nową cenę i znów uda się developerowi mocno podnieść statystyki. Z mniejszych aktualizacji znajdziemy też możliwość gry z własnymi utworami, które trzymamy na telefonie (Mario założy wtedy słuchawki). Wciąż apka będzie do pobrania również w wersji demo, gdzie pierwszy świat jest odkryty dla wszystkich.

źródło: Nintendo

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *