Michael Kors Bradshaw 2 i Lexington 2

8 Wrz 2019

Michael Kors pokazał na IFA 2019 sportową odmianę smart zegarka w postaci modelu Access MKGO, ale nie zapomniał o tej najbardziej stylowej sekcji swojego portfolio. Drugich generacji doczekały się warianty Bradshaw i Lexington. To wyroby z działu tych dla klientów lubujących się w świecących, zauważalnych na nadgarstku czasomierzach. Cały czas jest to platforma Wear OS od Google. Smartwatche mają bardzo podobne wnętrze, ale różnią się zewnętrznie.

Michael Kors Access Bradshaw 2

Bradshaw to propozycja na damską rękę. Otrzymała aż sześć odmian wykończeń, ale pod tym względem MK zawsze oferował dużo. Koperta urządzenia ma 44 mm i jest wykonana ze stali nierdzewnej. Chroni ona okrągły wyświetlacz 1.28-cala. Naturalnie jest to technologia AMOLED z trybem Always-On i gęstością pikseli na cal na poziomie 328. Na boku znalazł się komplet trzech przycisków do obsługi skrótów (alternatywnie do dotykowego panelu).

Michael Kors Access Bradshaw 2

Michael Kors Bradshaw 2 to zegarek 5 Gen, czyli wyposażony w nowe moduły. Udało się tu dostarczyć głośniczek, czyli umożliwić prowadzenie rozmów bez słuchawek (potrzebna komunikacja z telefonem). Cieszy aż 8 GB na dane oraz 1 GB RAM – to dwa razy więcej od poprzedników. Smartwatch będzie wydajniejszy. Snapdragon Wear 3100 to obecnie najmocniejszy chip dla Wear OS. Nie zabraknie też innych elementów: wbudowanego GPS, czytników tętna, płatności zbliżeniowych Google Pay przez NFC oraz wodoszczelnej konstrukcji z szansą na wykorzystanie aplikacji do monitorowania pływania. Jest też Asystent Google, odtwarzacz muzyczny, powiadomienia i funkcje trackera aktywności.

Michael Kors Access Lexington 2

Lexington jest modelem typu unisex, choć w zamyśle przede wszystkim dla panów. Ma te same parametry, ale troszkę inne wykończenie. Otrzymał pięć opcji (część kolorystycznie się pokrywa, ale i koperta i bransolety mają trochę inne motywy). Wyświetlacz, 22 mm paski i 12 mm profil są tym samym standardem. Podobnie jak Bradshaw 2 ma 310 mAh akumulatorek. Będzie on współpracował z nowym programem zarządzania energią, ale i tak czas pracy będzie oscylował przy dobie użytkowania (mam na myśli standardowe wyliczenia). 80% pojemności naładujemy w 50 minut.

Michael Kors Access Lexington 2

Kompatybilność cały czas uwzględnia zarówno smartfony z Androidem, jak i systemem iOS. Większość możliwości będzie tu taka sama. Lepiej jednak smartwatche Michaela Korsa będą współpracowały z Androidami. Bradshow 2 i Lexington 2 mają kosztować 350$ (1699zł) lub więcej. To trochę droższe produkty. Męska odmiana jest już do kupienia, natomiast damska ma zadebiutować w październiku. Estetycznie oba zegarki utrzymały klasę poprzedników, ale przede wszystkim przeszły wartościowy upgrade podzespołów.

źródło: MichaelKors.eu

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *