Wiosenna kolekcja zegarków Michael Kors Access

26 Sty 2018

Michael Kors Access Spring 2018

Seria smart zegarków Access od Michael Kors jest jedną z najbogatszych od strony personalizacji. Smartwatche tej marki modowej oferują najwięcej wykończeń z całej rodziny Android Wear, ale wariantom Sofie i Grayson przygotowano jeszcze kilka opcji. Wiosenna kolekcja ma dostarczyć jeszcze więcej kolorów, rozbudowując linię o kolejne propozycje. Na szczęście to nie wszystko. Wraz z nowymi barwami dojdą też nowe micro-apki na system Google.

Marka należąca do Fossil Group nie czekała na zbliżające się Baselworld 2018 i zapowiedziała swoje nowe smartwatche już teraz. Pewnie wszystkie i tak tam pokaże. Najwidoczniej za dużo czekania, a sezon niebawem się zacznie. Producent przygotował cztery nowe barwy dla damskiego Sofie i dwie dla męskiego Grayson. Jasna sprawa, tych dla kobiet jest więcej, ponieważ panie chętniej dobierają kolorystykę pod kreacje oraz biżuterię. Kobiece nowe odcienie to: nowy rose gold, brilliant sky blue i dwa miksy złota z stalą lub białymi silikonem – wszystkie z odpowiednio dopasowanymi bransoletami.

Michael Kors Access Spring 2018

Męskie edycje są bardziej stonowane. Mamy ciemny w całości lub połączenie ze srebrnym. Pod względem funkcyjnym nic się nie zmieniło. To te same smartwatche z Android Wear 2.0 co wcześniej. Udało się jednak dorzucić kilka mniejszych aplikacji, zwanych micro. Michael Kors proponuje narzędzia: My Social (wykorzystywanie grafik z Instagrama lub Facebooka do tworzenia tarczek) oraz My Next (odliczanie do zbliżających się ważnych spotkań z kalendarza). Nie są to może istotne dodatki do software’u, ale fajnie, że coś tam jest rozwijane.

Kolekcja Micheal Kors Access Spring 2018 będzie dostępna jeszcze w styczniu.

źródło: engadget.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Comments (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *