Luksusowy Withings Steel HR Sapphire Signature

13 Maj 2019

Withings Steel HR Sapphire Signature

Seria zegarków Steel od Withings będzie jeszcze bardziej luksusowa. Producent przygotował nową edycję Sapphire Signature, która ma wnieść hybrydowy smartwatch na jeszcze wyższy poziom jakości, nawiązujący do zegarków z segmentu premium. Oferta ma w ten sposób zadowolić najbardziej wybrednych klientów. Tych celujących w najwyższą półkę z tych jeszcze przystępnych cenowo. Czym Steel HR Sapphire Signature będzie różnił się od normalnych modeli Steel HR?

Steel HR Sapphire Signature z szafirowym szkłem

Jak sama nazwa wskazuje, odmiana Sapphire Signature ma posiadać wzmocnienie dla cyferblatu w postaci szafirowego szkiełka. Odświeżone zegarki Steel HR mają ten sam minimalistyczny urok z okrągłym mini ekranikiem na tarczy ze wskazówkami, ale ochraniany lepszymi materiałami. Takimi, które kojarzymy z luksusowymi zegarkami w tradycyjnym formacie. Na początek zegarki mają być sprzedawane w trzech wersjach. Dwóch klasycznych oraz jednej nieco bardziej sportowej w kształcie. Wewnątrz nie znajdziemy nic nowego, co oznacza, że jest to tylko zmiana kosmetyczna.

Withings Steel HR Sapphire Signature

To po prostu wzmocnione trackery fitness w atrakcyjnej wizualnie wersji. Analizy aktywności z monitoringiem tętna, prostymi powiadomieniami oraz imponującym czasem pracy (prawie miesiąca). Ewidentnie postawiono na stylistykę. Możemy wybrać między konfiguracjami: czarna koperta, czarna tarcza i czarny pasek; wykończenie rose gold z białym cyferblatem i czerwonym paskiem skórzanym oraz srebmą obudową, niebieską tarczą i brązowym paskiem. Czarny model jest największy. Ma 40 mm średnicy. Te błyszczące mają po 36 mm. Każda wersja została wyceniona tak samo i kosztuje niecałe 300. Certyfikat szczelności to 5ATM.

źródło: Withings

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *