Gwiezdne Wojny są wszędzie, nawet na smartwatchach

26 Lis 2015

Fani Gwiezdnych Wojen odliczają już dni do premiery nowego epizodu, a świat szaleje na punkcie nowej, ale i starych sag. Niemal wszędzie widać plakaty Star Wars, ale i zabawki, figurki, gry i inne produkty na licencji. Oczywiście odświeżane są też poprzednie części, a ludzie bardzo chętnie je kupują. Nie zabrakło oficjalnej aplikacji mobilnej, która jest na Androidach już od dawna. To kolejny element budowania marki na każdej możliwej platformie. Disney nie skończył jeszcze zmasowanego ataku promocji Gwiezdnych Wojen i teraz trafia także na smartwatche!

Star Wars Android Wear

Na smartfonach otrzymaliśmy rodzaj huba dla treści sagi, czyli motywów, emotek, GIFów, powiadomień i wielu innych. Apka na zegarki doda interaktywną tarczę na Android Wear. Obok aktualnej godziny znajdą się też widgety w motywach filmu, a także codziennie fakty z bogatej bazy informacji na temat wszystkich części. Jest nawet aktualna temperatura na Alderaan… To naprawdę tarcza dla prawdziwych fanów. Ja, choć również czekam na siódmy epizod, powoli zniechęcam się właśnie nadmiernym, czasem wręcz nachalnym reklamowaniem filmu.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na wszystkich, którzy nie mogą się już doczekać obejrzenia kolejnych przygód Hana Solo i poznania nowych bohaterów. Ciekawe, czy na tarczy będzie licznik odliczający czas do premiery :P. Ja bym taki dodał. T minus czas do startu Gwiezdnych Wojen. To by mi się podobało w naręcznej wersji.

źródło: Google Play

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *