Pebble Time Round Kickstarter Edition

15 Cze 2016

Pebble Time Round Kickstarter Edition – dwie nowe limitowane edycje okrągłego smartwatcha. W złotej i srebrnej kopercie z połyskiem.

Pebble Time Round Kickstarter Editon

W zeszłym miesiącu firma Pebble odświeżyło dwa swoje smartwatche – Pebble 2 i Pebble Time 2. Pośród nich zabrakło okrągłej odmiany Time Round, ale okazuje się, że nie pozostawiono jej w gorszej sytuacji. Nie wprowadzono może następcy, ale na Kickstarterze, gdzie producent od 2012 roku promuje swoje inteligentne zegarki, rozpoczęto sprzedaż nowej, limitowanej edycji. Pebble Time Round Kickstarter Edition ma być po prostu modyfikacją koperty, a konkretniej odświeżeniem wykończenia o dwa warianty z połyskiem.

Eleganckie smart zegarki będą oferowane w srebrnej i złotej, błyszczącej edycji. Pewnie jest to jakiś ukłon w stronę pań, które są głównym nabywcą okrągłego Time’a. Jest delikatniejszy, więc lepiej pasuje na damski nadgarstek. W zasadzie jest to sprzęcik unisex, ale z węższym paskiem i mniejszą kopertą jest bardziej kobiecy. Najciekawsze jest to, że produkt jest oferowany w tej samej kampanii, która rozpoczęła się dla wspomnianych wyżej nowych generacji Pebble. Pozostało jeszcze 14 dni do końca, a przez ten czas zebrano 11 milionów dolarów (!!!!), więc producent chce fundatorów nagrodzić.

Pebble Time Round Kickstarter Edition

Wersje z połyskiem trafią potem do ogólnej sprzedaży, ale na ten moment klienci mają szansę na wcześniejszy zakup i noszenie go na ręku przed oficjalną sprzedażą poza Kickstarterem. Każdy z tych klientów będzie też mógł laserowo wygrawerować coś na kopercie, dobrać specjalny, skórzany pasek z pasującymi do obudowy sprzączkami oraz szybkim mechanizmem do zmiany paska na dowolny w standardzie 20 mm. Wiele osób wolałoby zobaczyć drugą generację okrągłego Time Round, ale na to się jeszcze nie zanosi.

Pebble wyceniło e-papierową wersję Kickstarter Edition na 199$. Może nie jest to jakaś wielka sprawa, ale cieszy podejście Pebble do poszerzania kolekcji o kolejne odmiany. Być może Pebble Time Round 2 pojawi się jeszcze w tym roku, ale przewiduję, że nastąpić to może nie wcześniej niż pod koniec roku.

źródło: Kickstarter

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *