Kolekcja pasków TOMS dla Apple Watch

15 Lis 2016

TOMS Apple Watch

Użytkownikom Apple Watcha nie jest trudno wybrać pasek do zegarka, ponieważ oferta akcesoriów jest ogromna. Sam producent smartwatcha oferuje bogaty asortyment, a swoje warianty proponują jeszcze inni. Jedynym problemem będzie więc bogactwo odmian, czyli trudność z podjęciem decyzji. Na szczęście pasek można wymienić i korzystać z kilku (zależnie od humoru lub okazji). Swoją nową kolekcję pasków dla Apple Watcha dostarczy jeszcze firma TOMS.

W ofercie marki są głównie buty i akcesoria (również torebki, czy okulary), natomiast paski do Apple Watcha to modne uzupełnienie. Dostępne będą dwie serie: skórzana i tkana. Utility Collection będzie tańsza i wyceniana na 49$, natomiast Artisan bardziej elegancka (propozycje skórzane za 75$). Materiałów (motywów/wzorów) będzie sporo, więc wybór jest ciekawy. Wyróżnia się oczywiście model w barwach logotypu. Wszystkie modele będą przystosowane do złącz smartwatcha Apple (jednak różne style dla 42 i 38 mm). Wszystkie z estetycznie dopasowanymi detalami (skórzanymi elementami i zakończeniami sprzączek).

TOMS Apple Watch

Jak zwykle część zarobku firma TOMS poświęci na odpowiednie cele. Tym razem wsparcie będzie kierowane dla partnerów SolarAir i Solar Sister, którzy oferują dostęp do światła solarnego osobom potrzebującym (bez dostępu do elektryczności). Jeśli macie w sobie chęci niesienia pomocy to jedną z marek, która oferuje takie możliwości przy okazji zakupów jest właśnie TOMS.

źródło: TOMS

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *