Dual Tip Silicone Vibrator – rozkosz na odległość przez aplikację

23 Sie 2014

Ostrzegałem! Zabawek dla dorosłych będzie na blogu coraz więcej. Wszystko zasługą łączenia wibratorów i innych sex-gadżetów z aplikacjami mobilnymi oraz dostępem przez sparowany smartfon. Wbudowanie modułu Bluetooth lub Wi-Fi jest już tak powszechne, że trafia i do tego segmentu „rozrywki”. Kolejnym projektem z cyklu „rozkosz na odległość” jest wszystkotłumaczący nazwą Dual Tip Silicone Vibrator. Nie będę się rozpisywał nad jego przeznaczeniem bo jest jasne. Wolę skupić się na wsparciu apki na smartfon. Projekt trafił na Indiegogo, gdzie szuka wsparcia finansowego, jak zresztą wiele innych jego bezpośrednich rywali.

Premium Dual Tip Silicone Vibrator Intimate App (to pełen tytuł programu na smartfony) ma dostarczyć drugiej stronie opcję zdalnej kontroli wibracji. Nie tylko lokalnie (to na użytek solo), ale i z dowolnego miejsca na świecie, czyli przez smartfon, tablet lub PC z dostępem do Internetu. Oczywiście ma to zastąpić nieco bezpośredni kontakt – dla par często rozstających się przez częste podróżowanie, czyli tzw. związki na odległość. Jasne jest, że producent oferuje sprzęt dla dwojga, więc obie strony mogą jakoś zaspokajać się wzajemnie przez smartfon.

Póki co, piszę o takich gadżetach jako dosyć niszowych, ale podejrzewam, że „postęp” wymusi ich instalację w niemal każdej takiej zabawce. Nie sprecyzowano platform na jakie miałaby trafić aplikacja. W razie czego jest też obsługa przez przycisk na produkcie. Poniżej znajdziecie bardzo obrazową instrukcję użyteczności:

źródło: Indiegogo

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Comments (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *