Cztery nowe paski dla Apple Watch Nike+

23 Maj 2017

Nike Sport Band

Nike to jeden z głównych partnerów Apple w sekcji wearable, a konkretnie wsparcia przy promocji Apple Watcha. Obaj giganci współpracują od kilku lat, czego efektem jest specjalna edycja smartwatcha w wersji Apple Watch Nike+. Niedawno firma uwolniła limitowany design paska i umożliwiła zakup sportowych wariantów oddzielnie, czyli z opcją dokupienia do dowolnej koperty. Miesiąc temu do kolekcji dołączył kremowy model takiego paska (NikeLab), a teraz oferta wzbogaca się o cztery kolejne kolory.

Nowe kolorki to większa możliwość personalizacji sportowego zegarka, czyli odświeżenie (wyróżnienie) swojego gadżetu. Nike liczy jednak bardziej na zakup paska pasującego do nowej serii sportowego obuwia Air VaporMax Flynit „Day to Night”. Wszystkie cztery opcje dobrano barwami do butów, co umożliwia ubiór pasującego zestawu. Nike Sport Band ma być uzupełnieniem całej kolekcji marki. Same paski nie różnią się niczym (oprócz koloru) od już sprzedawanych perforowanych wariantów. Wybrane kolory są inspirowane porami dnia, a konkretnie odcieniami nieba. Od świtu do zmierzchu, pokazując, że na bieg każda pora jest dobra.

Nike Sport Band

Oczywiście paski będą pasować z każdym modelem Apple Watch, czyli pierwszą generacją oraz nowszymi: Serią 1 i Serią 2 (pamiętajmy jednak o odpowiednim dobraniu szerokości). Wszystkie nowe paski Nike Sport Band trafią do sprzedaży online na stronie Nike. Od 1 czerwca będą dostępne w cenie 49$. Nieco później paski te trafią też do internetowego Apple Store.

źródło: Nike

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *