Apple Watch 3 Nike+ Midnight Fog w stylu Air VaporMax

14 Lis 2017

Dzisiaj sportowych smart zegarków jest w bród. Wyróżniają się głównie limitowanymi edycjami lub specjalnymi akcesoriami, np. od znanych marek. Apple od lat współpracuje z Nike i w ten sposób promowana jest specjalna edycja Apple Watch Nike+. Charakteryzuje się głównie wyróżniającymi paskami oraz dodatkową aplikacją Nike+ Run Club i to najwyraźniej wystarcza. Klienci kupują sportowe paski, a producent stara się je dopasować także do swojego sportowego obuwia. Tak powstała kolejna wariacja modeli Apple Watch 3 Nike+ Midnight Fog.

Apple Watch 3 Nike+ Midnight Fog

Wariant Midnight Fog ma pasować stylistycznie do nowych butów Air VaporMax w kolorze Midnight Fog. Mają być dostępne od 24 listopada, więc w tym samym czasie firma chce też rozszerzyć kolekcję wearable. Będzie to pewnie bardziej promocja obuwia, ale czuję, że bardziej casualowi biegacze (biegaczki?) zechcą też dobrać „stylówę” na maksa (raczej Maxa).

Apple Watch 3 Nike+ Midnight Fog to kombinacja aluminiowej koperty z ciemno szarym paskiem materiałowym Sport Loop (najnowsza seria wprowadzona wraz ze smartwatchem trzeciej generacji). „Stalowy” motyw z głęboko szarymi akcentami jest wyjątkowy głównie z powodu braku podobnego w oficjalnej kolekcji Apple. Nie wspominając już o idealnym dopasowaniu do butów. Nike obiecuje, że ta propozycja będzie sprzedawana w tej samej cenie co reszta smart zegarków Apple w opcji LTE + GPS, czyli za 399$. Niestety nie dla psa kiełbasa, przynajmniej w Polsce. U nas nie ma nawet zwykłego smartwatcha Apple w odmianie Cellular, czyli z eSIM. Nawet jak zamówicie taki sprzęt na stronie Nike to w Polsce łączność nie zadziała. Nam pozostaje oferowana od maja seria „Day to Night” z perforowanymi paskami.

źródło: Nike

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *