Paski dla zegarków Gear S od Diesel Black Gold

9 Wrz 2014

Im popularniejszy sprzęt i bardziej znana marka, tym lepiej sprzedają się do niego akcesoria, ale jest ich też po prostu więcej. Samsung wyrobił sobie opinię i otrzymuje dodatki dla coraz większej liczby swoich urządzeń. To jednak ubieralna technologia ma największe wzięcie ostatnio, bo po prostu lubimy nosić na sobie eleganckie rzeczy. Inteligentne zegarki to część rynku, która jest bardzo podatna na dodatki, a zwłaszcza paski – to jak w tradycyjnych zegarkach – przeróżne warianty można dobrać do stylu lub garderoby. Samsung Gear S dopiero się pojawia, ale już teraz powstaje dla niego sporo elementów. Nawet Swarovski już pokazał swoją kryształkową odmianę smart watcha (tutaj jednak się nie dziwię, bo współpracuje z koreańkim gigantem od pewnego czasu).

Zakrzywiony ekran nie tylko dodaje efektu, ale też lepiej wygląda z paskami od firm trzecich. Ekranik jest większy, bo 2-calowy. Na ręce mamy zatem więcej sprzętu, ale to nie przeszkadza, aby dodać do niego jeszcze więcej paska (przynajmniej wyświetlacz będzie wizualnie mniejszy ;)). Swoje wersje takowych pokazał właśnie Diesel Black Gold, czyli submarka Diesela o jeszcze większym charakterze premium. Galerię możecie obejrzeć na załączonych obrazkach. Tutaj więcej pokażą fotki niż słowny ich opis. Są spore, ale stylowe. Elegancko wykończone i stworzone z odpowiedniej jakości materiałów. Zdecydowanie odmienią wygląd nowego, zakrzywionego Gear S. Na razie dowiedzieliśmy się tylko o nowej linii tyle, że ją widzimy. Informacji na temat dostępności i cen jeszcze brak.

To kolejny dowód na to, że noszone gadżety będą niebawem miały ogromny wpływ na modę, a ta z kolei na smart watche i bransoletki. Korzyści raczej obopólne. Najnowsza kolekcja stylizowana jest środowiskiem rockmanów. Przypominając nieco „pieszczochy” dla metali. Rzecz jasna, oferowane w różnych wariantach kolorystycznych. Seria obejmuje dwa warianty: węższe skórzane paski z ćwiekami  oraz puste, ale szersze. Trochę nawiązuje chyba do lat osiemdziesiątych. Kolekcję przygotowano na New York Fashion Week.

źródło: Samsung via engadget.com

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *