Smartwatch Hoodie – szyte pod zegarki

27 Kwi 2017

Smartwatch Hoodie

Zegarek i długi rękaw? Czasem udręka, zwłaszcza gdy ciasny. Zwykły zegarek w tej sytuacji jeszcze tak nie męczy, ale jeśli posiadamy smartwatch, na który spogląda się dużo częściej, wtedy problem staje się bardziej dokuczliwy. Wraz z rozwojem technologii idą też towarzyszące im gadżety. Smartwatch Hoodie to kurtka/bluza stworzona specjalnie pod smart zegarki, ale zaprojektowana również pod inne elektroniczne urządzenia. Potrzeba matką wynalazków, a że inteligentny i sportowych zegarków przybywa, może być na dodatkowe akcesoria spory popyt.

Smartwatch Hoodie to nic innego jak odzież z rękawem dostosowanym do zegarków, czyli takim z otworkiem – żeby nie podwijać materiału. Autorem projektu jest jeden z założycieli Pebble. Mark Solomon kontynuuje więc pracę w segmencie. Zauważył niedogodności (na pewno nie jako pierwszy) i choć nie są to najważniejsze problemy świata to jednak mogące zainteresować klientów. W tej grupie mogą się znaleźć też osoby aktywne. Łatwiejszy i szybszy dostęp do ekraniku to wygoda. Było to zresztą celem wyrobu. Naręczne urządzenia są nieco grubsze od standardowych odpowiedników, więc wyciąganie ich spod rękawa nieco trudniejsze.

Smartwatch Hoodie

Kurtka jest uniwersalna pod względem kompatybilności ze smartwatchami. Stworzono jej też kolekcję rozmiarową. Innymi wartościowymi elementami Hoodie są miejsca na słuchawki, które również wystają z materiału (przewody się nie plączą i mamy pewność, że ich nie zgubimy). To opcja była już akurat stosowana przez wielu producentów odzieży. Tutaj jest dodatkiem. Hoddie posiada też skrytkę na smartfon. Za taką „kurtkę XXI wieku” trzeba zapłacić ok. 110-130 dolarów, a cena zależy od etapu kampanii na Betabrand, gdzie model się promuje.

źródło: Betabrand

 

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *