Limitowany, luksusowy Casio Pro Trek WSD-F20S

22 Mar 2017

Casio Pro Trek WSD-F20STen tydzień należy do targów Baselworld, więc pojawiać się będą różnego rodzaju smartwatchowe zapowiedzi (już kilka z nich przed imprezą się pojawiło). Większość zegarkowych marek chce być obecna na wydarzeniu, więc szykuje w Szwajcarii nowy sprzęt. Casio pokazało nową, limitowaną edycję swojego najnowszego inteligentnego zegarka. Casio Pro Trek WSD-F20S to specjalna wersja modelu drugiej generacji, który został zaprezentowany na styczniowych CES 2017. Wyrób jeszcze chyba oficjalnie nie zadebiutował, ale już otrzymał bardziej luksusową odmianę.

Wizualnie oraz funkcyjnie nowy Casio Pro Trek WSD-F20S nie powinien różnić się wcale, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Japoński producent przerobił smart zegarek z Android Wear 2.0 i ograniczył do ledwie 500 sztuk. Największą różnicą jest zastosowanie droższego wykończenia. Do standardowej wersji dołożono szafirowe szkiełko zabezpieczające ekranik i jonowe powlekanie. Zapewne ograniczy to odbarwianie się metalicznych elementów i jeszcze lepiej je wzmocni. Już obecnie stosowana jest mocniejsza niż w niejednym smartwatchu. Casio plasuje swój model jako terenowy, więc musi być wytrzymały.

Limitowana edycja Casio Pro Trek WSD-F20S będzie miała też odmienne malowanie. Czarno-niebieską kopertę wyróżnią nieco innego koloru detale. Śrubeczki oraz klamra są niebieskie. Także pasek ma być uatrakcyjniony wzorem i bardziej eleganckim designem. Gadżet zyska również specjalne pudełko, pewnie z oznaczeniem numeru. Cena i dostępność nie są jeszcze znane, ale na pewno będzie drożej niż za standardowy (jeden z droższych na rynku smart zegarkó) wariant, który wyceniono na ok. 500 dolarów.

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Comment (1)

  1. […] Casio wydaje już kolejną limitowaną edycję swojego smartwatcha Pro Trek. Przy okazji imprez kojarzonych z zegarkami lub elektroniką japońska firma stara się przypominać, że inteligentny zegarek w swojej kolekcji posiada. Tym razem wariant Casio WSD-F20 pojawi się w odmianie SC. W przypadku większość parametrów będzie to oczywiście ten sam gadżet co standardowy Pro Trek drugiej generacji. To już druga limitowana seria tegoż modelu. W zeszłym roku Casio zrobił coś podobnego przy bardziej luksusowej wersji „WSD-F20S„. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *