Fossil Q Watch Design Contest – konkurs na tarczkę

25 Paź 2016

Fossil Q Watch Design Contest

Jakiś czas temu (w zasadzie niedługi) Fossil zaproponował wszystkim mały konkurs na tarczkę dla smartwatchów z serii Q z Android Wear. Mogłem to wyszukać wcześniej to każdy z nas mógłby pobrać template i wrzucić swój projekt oraz wygrać trochę kaski. Na szczęście nie wszystko stracone. Głosujący na finałową piątkę też mogą coś wygrać, a mianowicie inteligentny zegarek od Fossila. Wystarczy oddać głos i spełnić zasady regulaminu.

Tarczki to coś co podkreśla charakter smartwatcha, więc każdy producent projektuje swoje własne i kusi klientów dopasowanymi zestawami: eleganckiego gadżetu, ale i pasujących widoków z aktualną godziną na dotykowym ekranie. Wydać smartwatch to jedno, ale dalej go promować to już druga sprawa. Zainteresowanie można zwiększyć właśnie przez angażowanie do wkładu w wygląd zegarka. Tak zrobił niedawno także sam Google z jesienną kolekcją tarczek.

Na specjalnej podstronie można obejrzeć prace, a na finałowe pięć oddawać głosy. Wszystkie są okrągłe, bo i trzy zegarki: Q Founder, Q Marshal i Q Wander wyposażono w owalne wyświetlacze. Pięć wyróżnionych zostało wybranych przez jury. Tylko jeden projekt wygra. Do 19 października należało składać swoje prace w Fossil Q Watch Design Contest, natomiast wygranego poznamy wkrótce. Powyżej wrzuciłem wszystkie propozycje.

źródło: Fossil

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *