Fall Fashion Watch Faces na Android Wear

25 Paź 2016

Jestem trochę zawiedziony nową jesienną kolekcją tarczek na smartwatche z Android Wear. Zeszłoroczna była lepsza. Nowy zbiór został zaprojektowany przez samych użytkowników, na co pozwoliło samo Google. Firma zaoferowała taką możliwość kilka miesięcy temu w swoich mediach społecznościowych, tworząc w ten sposób konkurs na najlepsze prace, które przygotować mógł każdy (może dlatego zeszłoroczny zbiór był lepszy?). Wygrane zostały w końcu udostępnione w sygnowanej serii tych kilku wyróżnionych. Projekt przygotowano wspólnie z magazynem Paper. Jak wyszły?

Fall Fashion Watch Faces

Miało być kreatywnie przede wszystkim kreatywne i modne. W idei chodziło o wybranie tych pięciu najbardziej unikatowych stylowo. Kolekcja Fall Fashion Watch Faces składa się z bardzo różnorodnych prac: Daylight, Keyaki, Textile, Flamingo oraz Vertigo. Wszystkie łączy prostota i chyba właśnie to przeważyło podczas procesu ich oceniania. Kto był w jury? Na przykład designer z Android Wear – Morten Just, ale i projektantka mody Cynthia Rowley, czy ikona stylu Jenné Lombardo. To oni wspólnie zadecydowali jak będzie wyglądać jesienna kolekcja tarczek na smartwatche z Android Wear.

Z piątki prac wygrała opcja Daylight (dostępna chyba w o wiele szerszych motywach, co widać na poniższym filmiku od Paper Magazine). Wszystkie tarczki można pobrać w sklepiku Google Play.

O mnie

Michał Sitnik

Eksploruję Internet Rzeczy, przymierzam ubieralne technologie, zamieszkuję smart dom. Blogując promuję nowoczesne rozwiązania, testuję i dzielę się wynikami. Przestrzegam i ostrzegam, ale częściej zachęcam. Gotowy na nową epokę technologiczną z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na bieżąco z rozwiązaniami przyszłości. Nie geek!

Czytaj więcej o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *